«

»

apr 25

Šport spája

Sobota na Jazere sa niesla v športovom duchu.  V stolnotenisovom turnaji Memoriál Gálovcov sa stretlo tento rok 64 priateľov, kamarátov a nadšencov, ktorí sa rozhodli pomerať si sily v tomto skvelom športe.

Členovia komisie mládeže, športu a vzdelávania pri miestnom zastupiteľstve, ktorá turnaj usporiadala ocenila fantastickú atmosféru, ktorá vládla počas súperenia v telocvični pri Obchodnej akadémii Polárna 1 v Košiciach.

Ako teda dopadli výsledky v jednotlivých kategóriách?

DETI – 1. miesto obsadil Adam Derfiňák, 2. Erik Makarov a 3. Rastislav Karajoš

V kategórii JUNIOROV sa na pódium postavili  na 1. miesto Dominik Slimák, na 2. miesto Tomáš Slimák a 3. miesto získal Matúš Wawrek.

V kategórii ŽIEN s prehľadom zvíťazila Marta Bruderová pred svojou konkurentkou zo súťaže Jankou Čurilovou a treťou Patríciou Fodorovou.

Najnapínavejšie zápasy sa odohrali v súbojoch MUŽOV.
V kategórii do 50 rokov si prvenstvo vybojoval Hui Quang, 2. miesto Marek Simko a 3. miesto  Tomáš Kundrák.
V kategórii mužov nad 50  rokov zlatá medaila poputovala Štefanovi Novákovi, strieborná Petrovi Ružičkovi a bronzová Petrovi Polákovi.

Medzi ocenenými boli aj najstarší účastníci turnaja Marta Bruderová a Igor Ščambora, ktorí majú obdivuhodných 78 a 79 rokov.

Poďakovanie za pomoc pri organizácii turnaja patrí aj riaditeľovi OA Polárna.